Dopoval jsi někdy? NE! Prošel jsem testem na detektoru lži

Dopoval jsi někdy? NE! Prošel jsem testem na detektoru lži

IMG_1309_PRUH

Podstoupil jsem test na detektoru lži. Odpovídal jsem na tři klíčové otázky – a u všech tří detektor potvrdil, že mluvím pravdu. Opakuji: nejsem podvodník ani lhář a nikdy jsem nedopoval.

  1. Dopoval jsi někdy? NE!
  2. Podstoupil jsi někdy krevní transfuzi, abys zvýšil svou výkonnost? NE!
  3. Užil jsi někdy EPO? NE!

Test provedl v Praze Terry Mullins, nezávislý odborník a člen British Polygraph Association (Britské asociace detektoru lži) a American Polygraph Association (Americké asociace detektoru lži). Pracuje pro britské tribunály, vojenské organizace a vlády po celém světě.

Někdo může říct, to už tu bylo. Ale pro mě byl test důležitý. Nemám co skrývat a udělám vše, abych očistil své jméno.

I proto jsem před pár týdny zveřejnil podrobnosti ke svému případu na webu. Můžete si zde přečíst znalecké posudky, korespondenci s UCI či záznamy z mého biologického pasu. Nově zde najdete povzbuzující vzkaz od pana profesora Pavla Koláře, fyzioterapeuta, který pečoval o řadu špičkových sportovců, reprezentantů a olympioniků, a také o prezidenta Václava Havla. Jsem za jeho slova vděčný.

Teď se soustředím na nadcházející slyšení u Sportovního arbitrážního soudu. Nepracuji s domněnkami nebo pravděpodobností, ale s fakty. Argumenty jsou na mé straně.

Držte mi palce, už to brzy skončí!

Roman Kreuziger